81 İLİN YEREL SEÇİM SONUÇLARI
Adana :MHP adayı Hüseyin Sözlü
Adıyaman: AK Parti adayı Fehmi Hüsrev Kutlu
Afyonkarahisar: AK Parti adayı Burhanettin Çoban
Ağrı: BDP adayı Sırrı Sakık
Amasya: AK Parti adayı Cafer Özdemir
Ankara: AK Parti adayı Melih Gökçek
Antalya:AK Parti adayı Menderes Türel
Artvin: AK Parti adayı Mehmet Kocatepe
Aydın: CHP adayı Özlem Çerçioğlu
Diyarbakır: BDP adayı Gültan Kışanak
Edirne: CHP adayı Recep Gürkan
Elazığ: AK Parti adayı Mücahit Yanılmaz
Erzincan: AK Parti adayı Cemalettin Başsoy
Erzurum: AK Parti adayı Mehmet Sekmen
Eskişehir:CHP adayı Yılmaz Büyükerşen
Gaziantep: AK Parti adayı Fatma Şahin
Giresun: CHP adayı Kerim Aksu
Gümüşhane: AK Parti adayı Ercan Çimen
Hakkari: BDP adayı Dilek Hatipoğlu
Hatay:CHP adayı Lütfü Savaş
Isparta: MHP adayı Yusuf Ziya Günaydın
Mersin: MHP adayı Burhanettin Kocamaz
İstanbul : AK Parti adayı Kadir Topbaş
İzmir: CHP adayı Aziz Kocaoğlu
Kahramanmaraş: AK Parti adayı Fatih Mehmet Erkoç
Kars: MHP adayı Murtaza Karaçanta
Kastamonu: AK Parti adayı Tahsin Babaş
Kayseri: AK Parti adayı Mehmet Özhaseki
Kırklareli: CHP adayı Mehmet Siyam Kesimoğlu
Kırşehir: AK Parti adayı Yaşar Bahçeci
Kocaeli: AK Parti adayı İbrahim Karaosmanoğlu
Konya: AK Parti adayı Tahir Akyürek
Kütahya: AK Parti adayı Kamil Saraçoğlu
Malatya: AK Parti adayı Ahmet Çakır
Manisa : MHP adayı Cengiz Ergün
Mardin: Bağımsız aday Ahmet Türk
Muğla: CHP'nin adayı Osman Gürün
Muş: AK Parti adayı Feyat Asya
Nevşehir: AK Parti adayı Hasan Ünver
Niğde: AK Parti adayı Faruk Akdoğan
Ordu: AK Parti adayı Enver Yılmaz
Rize: AK Parti adayı Reşat Kasap
Sakarya: AK Parti adayı Zeki Toçoğlu
Samsun: AK Parti adayı Yusuf Ziya Yılmaz
Siirt: BDP adayı Tuncer Bakırhan
Sinop: CHP adayı Baki Ergül
Sivas: AK Parti adayı Sami Aydın
Şanlıurfa: AK Parti adayı Celalettin Güvenç
Tekirdağ: CHP adayı Kadir Albayrak
Tokat: AK Parti adayı Eyüp Eroğlu
Trabzon: AK Parti adayı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu
Tunceli: BDP adayı Mehmet Ali Bul
Uşak: AK Parti adayı Nurullah Cahan
Van: BDP adayı Bekir Kaya
Yozgat: AK Parti adayı Kazım Arslan
Zonguldak: CHP adayı Muharrem Akdemir
Aksaray: AK Parti adayı Haluk Şahin Yazgı
Bayburt: AK Parti adayı Mete Memiş
Karaman: AK Parti adayı Ertuğrul Çalışkan
Kırıkkale: AK Parti adayı Mehmet Saygılı
Batman: BDP'nin adayı Sabri Özdemir
Şırnak: BDP adayı Serhat Kadırhan
Bartın: MHP adayı Cemal Akın
Ardahan: AK Parti adayı Faruk Köksoy
Iğdır: BDP adayı Murat Yikit
Yalova: AK Parti adayı Yakup Koçal
Karabük: MHP adayı Rafet Vergili
Kilis: AK Parti adayı Hasan Kara
Osmaniye: MHP adayı Kadir Kara
Düzce: AK Parti adayı Mehmet Keleş
Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2014, 00:00
2014 YEREL SEÇİM SONUÇLARI
2014 Yerel seçim sonuçları belli oldu. İl il seçim sonuçları... Hangi ili kim kazandı, işte tüm illerin seçim sonuçları...
YORUM EKLE
NAMAZ VAKİTLERİ
İMSAK
04:03
GÜNEŞ
05:49
ÖĞLE
13:16
İKİNDİ
17:11
AKŞAM
20:32
YATSI
22:11
1
ÖĞRETMENLERİN EMEĞİ KAZANDI ...
2
İL VE İLÇELERİ KAZANNA BAŞKAN ADAYLARI
3
KAMU ÇALIŞANLARI, VE BAĞKUR BORÇLULARININ BEKLEDİĞİ...
4
MEB'DEN PYBS AÇIKLAMASI
5
1 NİSAN 2014 TARİHLİ RESMİ GAZETE
6
9 MİLLETVEKİLİ İSTİFA EDECEK
7
POLİSE ZAM MI GELİYOR?
8
CHP'Yİ BU YASA YAKTI. KAZANABİLECEĞİ İLLERİ...
9
SEÇİM SONUÇLARINI ETKİLEYECEK İDDİA ...
10
2014 YGS' NİN TÜRKİYE ORTALAMALARI
ANKETTüm Anketler