Eğitim Kampüsleri Ön Seçimli Mimari Proje Yarışması Sonuçları
İstanbul Küçükçekmece Eğitim Kampüsü Proje Yarışması Sonucu
1.lik Ödülü Kazanan Proje: Sıddık GÜVENDİ, Tunahan KOÇ, Barış DEMİR, Oya Eskin GÜVENDİ
2.lik Ödülü Kazanan Proje: İhsan Murat TABANLIOĞLU, Melkan TABANLIOĞLU
3.lik Ödülü Kazanan Proje: Özgür BİNGÖL, İlke BARKA, Tuğba BİLGİÇ, Berna GÖL, Merve ŞEN
Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Yakup HAZAN
Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Selim VELİOĞLU,Erce FUNDA, Orkun ÖZÜER,Ersen GÖMLEKSİZ
Erzurum Yakutiye Eğitim Kampüsü Proje Yarışması Sonucu
1.lik Ödülü Kazanan Proje: Ferda Dedeoğlu BOZKURT, Eda DEDEOĞLU, Seda DEDEOĞLU, Pınar GÜLPINAR
2.lik Ödülü Kazanan Proje: Deniz DOKGÖZ, Ferhat Hacı Alibeyoğlu, Orhan ERSAN
3.lik Ödülü Kazanan Proje: Ömer Selçuk BAZ
Mansiyon Ödülü Kazanan Proje:Kürşat AYBAK, Can ÇAKIR, İzzet Naci ÇETİNGÖK, Bilge DEVELİ, Hale SERTTAŞ, Nihal ALP, Ayşe ÇETİNGÖK
Mansiyon Ödülü Kazanan Proje:Turgut TOYDEMİR, Cengiz Yeter,Erhan TOYDEMİR, Tuğçe AKYURT
İzmir Bornova Eğitim Kampüsü Proje Yarışması Sonucu
1.lik Ödülü Kazanan Proje: Ahmet Mücip ÜRGER, Ali ÖZER
2.lik Ödülü Kazanan Proje: Yavuz Selim SEPİN
3.lik Ödülü Kazanan Proje: Nimet AYDIN
Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Erdal KEMAHLIOĞLU
Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: İlgi KARAASLAN,Nuran ÜNSAL
Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Tayyibe Nur Çağlar, Adnan AKSU,Ezgi BAŞAR,Zehra AKSU
Kocaeli Cephanelik Eğitim Kampüsü Proje Yarışması Sonucu
1.lik Ödülü Kazanan Proje: Özcan UYGUR,İnanç ERAY, Semra UYGUR
2.lik Ödülü Kazanan Proje: Oral GÖKTAŞ, Sevince BAYRAK
3.lik Ödülü Kazanan Proje: Murat AKSU, Umut İYİGÜN
Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Mehmet Murat ULUĞ,Eylem Pala ULUĞ
Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Levent İNCE
Mansiyon Ödülü Kazanan Proje:Levent TİMURHAN,Reha BENDERLİOĞLU, Azimet KARAMA,Bülent BİROĞLU
Muğla Milas Eğitim Kampüsü Proje Yarışması Sonucu
1.lik Ödülü Kazanan Proje: Bünyamin DERMAN
2.lik Ödülü Kazanan Proje Burçin YILDIRIM, Pınar GÖKBAYRAK ,Ali ERAY
3.lik Ödülü Kazanan Proje Evren BAŞBUĞ, Can TAMİRCİ,Hüseyin KOMŞUOĞLU
Mansiyon Ödülü Kazanan Proje:Ahmet Can ERSAN,Orçun ERSAN, Nilgün DENİZ, Uğur FURTANA
Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Hülya TURGUT, Cem ERÖZÜ
Mansiyon Ödülü Kazanan Proje:Emin BALKIŞ, Elvan ÇALIŞKAN, Mustafa Batu KEPEKÇİOĞLU, Volkan TAŞKIN, Ali ÖNALP
Aydın Merkez Eğitim Kampüsü Proje Yarışması Sonucu
1.lik Ödülü Kazanan Proje: Nihat EYCE, Aslı ÖZBEK, Kadir UYANIK, Orkan Zeynel GÜZELCİ, Ali Kemal TERLEMEZ,
2.lik Ödülü Kazanan Proje: Rahmi UYSALKAN
3.lik Ödülü Kazanan Proje: Can ELMAS, Çağla AKYÜREK ELMAS
Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Mehpare EVRENOL
Şanlıurfa Merkez Eğitim Kampüsü Proje Yarışması Sonucu
1.lik Ödülü Kazanan Proje: Cem İLHAN
2.lik Ödülü Kazanan Proje: Şükrü ÜNAL, Ekin ÇOBAN TURAN, Ercan ÇOBAN, Yurdanur SEPKİN,Öner OLCAY
3.lik Ödülü Kazanan Proje: Devrim ÇİMEN, Sertaş ERTAN
Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Mustafa MÜRŞİT GÜNDAY
Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Şeniz ERDOĞAN, Taner ERDOĞAN
Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Cahit Kumru ALPAYDIN
Adana Seyhan Eğitim Kampüsü Proje Yarışması Sonucu
1.lik Ödülü Kazanan ProjeAyhan USTA, Gülay USTA, Ali Kemal ŞEMERET
2.lik Ödülü Kazanan Proje: Osman Ümit SİREL, Ayşe SİREL, Burak TURSOY, Erkal ŞAHOĞLU
3.lik Ödülü Kazanan Proje: Osman ÜSTÜNAL, Mustafa NECATİ GÜNDÜZ, Muhsin KAPUCİ, Abdulmelik AYDIN, Hasan AYDIN, Lamia Tuğçe ESİRKIŞ
Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Özkan ÖZGÜR, Kutlay BATUR, Serap GÜLER, Yeşim GÜLER, Özge ANÇEL KUTLUOĞLU, Necla Yeşil KİTAPLI
Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Aytek İTEZ, Neşe İTEZ
Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2013, 00:00