70 YAŞINDA DÜMENE GEÇTİLERBİLİNÇLİ SU TÜKETİMİNİ ANLATTILAR BELEDİYEDEN 82 OKUL KANTİNİNE DENETİMMALTEPE’DE TİYATRO ZAMANIHALDUN DORMEN 65. SANAT YILINDA MALTEPE’DE SAHNE ALDI ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ TÜRKÜLERLE ANILDIEĞİTİM AMA NASIL BİR EĞİTİM ?ÖĞRETMENE ŞİDDETE KAMU DAVASI AÇILMALIDIR!SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN YÖNETMELİĞİNE YÜRÜTMEYİ DURDURMATÜRK MİLLETİNİN BAHAR BAYRAMI; YENİGÜN/ NEVRUZ KUTLU OLSUN..!MEB' İN 11 BİN DERSLİK AÇIĞI NASIL KAPANIR ?DEĞERLER, KİMLİK VE KİŞİLİKLER PARÇALANIRKENLİSEYE GEÇİŞ BİLMECESİ : BU YAZ SICAK GEÇECEKMİLLİ EĞİTİM ÇALIŞANLARI NEDEN ÇOK CEZA ALMAKTA?ÇANAKKALE ZAFERİ’NİN 103’ÜNCÜ YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

TÜRKİYE KAMU SEN DE GENEL KURUL SÜRECİ TAMAMLANDI ...

28-02-2018 07:14 - SENDİKA

Konfederasyona bağlı Türk Eğitim-Sen, Türk Büro-Sen, Türk Diyanet Vakıf-Sen ve Türk Ulaşım-Sen’in 6. Olağan Genel Kurulları geride bıraktığımız hafta sonu gerçekleştirildi.

 

Türk Eğitim-Sen’de Genel Başkan İsmail Koncuk’tan boşalan Genel Başkanlık görevine eski Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Talip Geylan seçildi.

 

Türk Büro-Sen’de Fahrettin Yokuş’un yerine eski Genel Mali Sekreter Osman Eksert Genel Başkan seçildi.

 

Türk Diyanet Vakıf-Sen’de ise eski Genel Başkanlardan Nuri Ünal Hazım Zeki Sergi’nin yerine yeniden Genel Başkan oldu.

 

Türk Ulaşım-Sen’de ise Şerafeddin Deniz’in yerine Sivas Şube Başkanı Mustafa Nurullah Albayrak göreve seçilen yeni Genel Başkan oldu.

 

Türk Eğitim-Sen 6. Olağan Genel Kurulunda, Musa Akkaş, Seyit Ali Kaplan, Cengiz Kocakaplan, Yaşar Şahindoğan, Selahattin Dolgun ve Fuat Yiğit Genel Merkez Yöneticisi olarak seçildiler.

 

Türk Büro-Sen’de ise, Hüseyin Aslan, Nebi Yay, Vedat Ulu, Kadir Polat, Bayram Ali Oymak ve Gürkan Orhan Yönetim Kuruluna seçilen isimler oldular.

 

Türk Diyanet Vakıf-Sen ise yönetim, Osman Barışoğlu, Atilla Ayhan, Ayhan Arabacı, Hakan Paş, Şemsettin Akça ve Mustafa Ünlü isimlerinden oluştu.

 

Türk Ulaşım-Sen’de Vedat Emre, Filiz Şahin, Ahmet Özkan Ertekin, Fuat Demirdöğer göreve seçilen isimler oldu.

 

Sendikalarımızın Genel Başkanları Genel Kurul sonuçlarının ardından yaptıkları teşekkür konuşmalarında, kendilerini bu göreve layık gören tüm teşkilat mensuplarına teşekkür ettiklerini belirterek, bundan sonraki dönemde tek amaç ve hedeflerinin sendikalarını ve Türkiye Kamu-Sen’i daha ileriye taşıyarak kamu görevlerinin hak ve mücadelelerinde kararlı bir şekilde yola devam etmek olduğunun altını çizdiler.


HABERİ PAYLAŞMAK İSTER MİSİN?

BU HABERE YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ ?

:

:

YORUMUMU ONAYLA

Yazarlar

En Çok Okunanlar
Anket

MEB Yönetici Adayları sözlü mülakat komisyonları hakkaniyetli bir sınav gerçekleştirdiler mi ?


EVET
HAYIR

2011 Kamudan.com Tasarım ve Yazılım KARİP NETWORK
Çalışan Sitesi - Yeni Projeler