70 YAŞINDA DÜMENE GEÇTİLERBİLİNÇLİ SU TÜKETİMİNİ ANLATTILAR BELEDİYEDEN 82 OKUL KANTİNİNE DENETİMMALTEPE’DE TİYATRO ZAMANIHALDUN DORMEN 65. SANAT YILINDA MALTEPE’DE SAHNE ALDI ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ TÜRKÜLERLE ANILDIEĞİTİM AMA NASIL BİR EĞİTİM ?ÖĞRETMENE ŞİDDETE KAMU DAVASI AÇILMALIDIR!SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN YÖNETMELİĞİNE YÜRÜTMEYİ DURDURMATÜRK MİLLETİNİN BAHAR BAYRAMI; YENİGÜN/ NEVRUZ KUTLU OLSUN..!MEB' İN 11 BİN DERSLİK AÇIĞI NASIL KAPANIR ?DEĞERLER, KİMLİK VE KİŞİLİKLER PARÇALANIRKENLİSEYE GEÇİŞ BİLMECESİ : BU YAZ SICAK GEÇECEKMİLLİ EĞİTİM ÇALIŞANLARI NEDEN ÇOK CEZA ALMAKTA?ÇANAKKALE ZAFERİ’NİN 103’ÜNCÜ YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

TÜRK EĞİTİM-SEN'İN YENİ BAŞKANI BELLİ OLDU!

Ankara’da yapılan 6. Olağan Kurul sona erdi. Türk Eğitim-Sen’in yeni genel başkanı ve yeni yönetim kurulu belli oldu.

25-02-2018 19:57 - SENDİKA

Türk Eğitim-Sen Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Talip Geylan sendikanın 6. Olağan Genel Kurulunda genel başkan oldu. Türk Eğitim-Sen’in yeni genel başkanı Talip Geylan oldu. Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk ise seçimlerde aday olmayacağını iki gün önce açıklamıştı.

TÜRK EĞİTİM-SEN YÖNETİM KURULU
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanlığına Talip Geylan’ın seçildiği genel kurulda sendikanın genel merkez yöneticileri de belirlendi. Genel başkan yardımcıları da belirlenmiş oldu. Sendika genel merkez yönetimine ilk defa seçilen delegelerin olduğu dikkat çekti.
 
Türk Eğitim-Sen Yeni Genel Merkez Yönetimi;
Talip Geylan; Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı
Seyit Ali Kaplan; Genel Başkan Yardımcısı
Cengiz Kocakaplan; Genel Başkan Yardımcısı
Mehmet Yaşar Şahindoğan; Genel Başkan Yardımcısı
Musa Akkaş; Genel Sekreter, Genel Başkan Yardımcısı
Fuat Yiğit; Genel Başkan Yardımcısı (İstanbul 5 Nolu Şube Başkanı)
Selahattin Dolğun; Genel Başkan Yardımcısı (Adana 1 Nolu Şube Başkanı)

1972 yılında Çorum-Osmancık’ta doğan Talip Geylan 1993 yılında Hacettepe Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü’nden mezun oldu. Sonrasında aynı bölümde Gazi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesinde yüksek lisans yapan Talip Geylan 05-12-1999 tarihinde 27 yaşında Genel Basın ve Sosyal İlişkiler Sekreteri olarak sendikada görev aldı. Sonrasında ise hep genel merkez yönetiminde çeşitli pozisyonlarda yöneticilik yaptı. Evli ve 3 çocuk babası olan Talip Geylan 25.02.2018 tarihinde sonuçlanan 6. Olağan Genel Kurulunda Türk Eğitim-Sen’in yeni Genel Başkanı oldu.

HABERİ PAYLAŞMAK İSTER MİSİN?

BU HABERE YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ ?

:

:

YORUMUMU ONAYLA

Yazarlar

En Çok Okunanlar
Anket

MEB Yönetici Adayları sözlü mülakat komisyonları hakkaniyetli bir sınav gerçekleştirdiler mi ?


EVET
HAYIR

2011 Kamudan.com Tasarım ve Yazılım KARİP NETWORK
Çalışan Sitesi - Yeni Projeler