ULUSLARARASI TÜRK DÜNYASI MÜHENDİSLİK VE FEN BİLİMLERİ KONGRESİ BAŞLADI!MEB'DEN BOŞ KALAN 540 KADROYA ÖĞRETMEN ATAMASI!SINAVLAR UNUTULDU MU ?YİNE Mİ,NİMET SİZE,KÜLFET BİZE MEB ARTIK YÖNETİLEMEZ DURUMDADIRÖVÜLENLER, ELEŞTİRENLER, SUÇLANANLAR KİM NE? YKS NİN ÖRNEK SORULARI YAYINLANDILİSE VE ÜNİVERSİTEYE GİRİŞ SİSTEMLERİ SON HALİNİ ALDI MI ?SÖZLEŞMELİ DRAMBELİRSİZLİKLER GİDERİLMELİDİREĞİTİM,EĞİTİM, İLLE DE EĞİTİM !GAZİ KARABULUT’TAN DEĞERLER EĞİTİMİ HİKAYE SETİHASANKEYFLİ MUHAMMED USTA...BAKAN'DAN LİSELERE GEÇİŞ SINAVI AÇIKLAMASIBAKAN YILMAZ'DAN ÜCRETLİ ÖĞRETMENLERE MÜJDE!

TÜRK EĞİTİM -SEN'DEN EĞİTİM BİR -SEN BAŞKANINA ÇOK SERT CEVAP

Turkiye Kamusen Istanbul Il Baskani Dr. Mustafa Kavlu'dan, Eğitim Bir Sen İstanbul 4 Nolu Şube Başkanı Talat YAVUZ'un Açıklamalarına Zehir zemberek açıklamalar geldi

07-08-2017 08:25 - GÜNCEL

Turkiye Kamusen Istanbul Il Baskani Dr. Mustafa Kavlu'dan, Eğitim Bir Sen İstanbul 4 Nolu Şube Başkanı Talat YAVUZ'un Açıklamalarına Zehir zemberek açıklamalar geldi.

İŞTE O AÇIKLAMALAR

Ey Yavuz HIRSIZ!...

15 Temmuz gecesi evet sokaktaydınız. Sonradan kutsallığına inandığınız Türk Bayraklarıyla kendinizi gösterme telaşındaydınız. Fetö’nün taşeronluğunu yaptığınız için pek telaşlıydınız. Boy boy fotoğraf çektirip ‘sosyal medyada kendinizi gösterme hevesindeydiniz

Sizin ciğerinizi biliriz…

28 Şubat’ta bütün sünepeliğinizle parmağınızdaki gümüş yüzüklerinizi usulca sıyırırken,biz neredeydik biliyor musunuz; yakamızda ‘Kesintisiz Demokrasi’ kokartlarıyla Taksim Meydanı’ndaydık, Beyazıt Meydanında ‘zulme rıza göstermeyiz’ diye haykırıyorduk. Sahi hatırlayamadık siz neredeydiniz? Hangi delikteydiniz?

Ey Yavuz HIRSIZ!

Sizi iyi biliriz, iyi tanırız.76.madde ile siyasi iradeye atattığınız Fetöcülerden biliriz. Pensilvanya haininin sağlığına dua etmenizden; Türk Eğitim Sen yetkili Sendika olmasın diye Aktif Sen’le pazarlığınızdan ve bir hafta içerisinde 39 bin Aktif Sen’le kıydığınız nikahtan biliriz. Sahi siz kimin Truva atıydınız?

Sizi,2015 Müdür, Müdür Yardımcısı Mülakat sınavında binlerce kişiyi nasıl fişlediğinizi kimin kaç puan alacağını teşkilatınızla belirleyip, tetikçilerinize mail yoluyla nasıl servis ettiğinizi, paniğe kapılıp evinizdeki bilgisayarlarınızı yakarak imha etme komikliğinizden biliriz.

‘Evet yaptık ne olmuş, geçmişte siz de yapmıştınız’ pişkinliğine, iğrençliğine, kişiliksizliğine ne demek lazım? Bu itiraf bir dil sürçmesi mi, pişkinlik mi? Bu sizin ilk gafınız da değil.

-‘Biz nikah masasında bile bu kadar rahat ‘Evet demedik’ söyleminiz,

-‘Çözüm sürecini dağdaki sığırlar bile anladı, bunlar anlamadı’ söyleminiz,

-‘Dünya ve ahiret menfaatini isteyen bize üye olsun’ söyleminiz (parsel parsel cennet),

-‘Siz de sendikacılık yapın da büyüyün’ söyleminiz,

Şunu bilin ki haksızlık karşısında susmayız, sessiz kalmayız. Hafızamız da pek iyidir. Zalimleri de hiç unutmayız.

Komiksiniz, çok komik…

Son sözüm EDEP YA HU…

Dr.Mustafa KAVLU

Türkiye Kamu Sen İl Başkanı


HABERİ PAYLAŞMAK İSTER MİSİN?

BU HABERE YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ ?

:

:

YORUMUMU ONAYLA

Yazarlar

En Çok Okunanlar
  Anket

  MEB Yönetici Adayları sözlü mülakat komisyonları hakkaniyetli bir sınav gerçekleştirdiler mi ?


  EVET
  HAYIR

  2011 Kamudan.com Asist Media Ahmet Hamdi Çicek - Adres selcuklar cad evren apt no 18/ daire3 Etiler Besiktas İstanbul Tel 0212 2886322
  Tasarım ve Yazılım KARİP NETWORK
  Sağlık Sitesi - Çalışan Sitesi - Yeni Projeler