MEB GÖREVDE YÜKSELME YÖNETMELİĞİNE JET DAVA!BATI'YA EĞİTİM GÖÇÜİYİ ÖĞRENCİLER NEREDE HATA YAPIYOR?MEB'DEN KURUMSAL E-POSTA UYARISI! CEMAL SÜREYA MALTEPE'DE ANILDI MALTEPE’DE 4 YILDA 45 BİN SOKAK HAYVANI TEDAVİ EDİLDİ MALTEPE'DE 4 YILDA 450 BİN KİŞİYE SICAK YEMEKMALTEPE'DE 4 YILDA 4 BİN ÇOCUK YÜZME ÖĞRENDİ!“AİLE SAATİ” İLE AİLENİZİ KORUYUNBİZMİŞİZ ENAYİSİ BU DÜNYANIN!..DEVLET CİDDİYETİ BEKLİYORUZ!..ARİF NIHAT ASYA ÖLÜMÜNÜN 43.YILINDA DOĞDUĞU KÖYDE ANILDI ...TÜRK EĞİTİM-SEN BAYRAK ŞAİRİ A.NİHAT ASYA YI ANIYOR ...OKUL YÖNETİCİLERİNİN ETKİN SENDİKA YÖNETİCİSİ OLMASININ ETİKLİĞİ MESELESİTÜRKAN BEBEK !..

SINAVLAR UNUTULDU MU ?

Sınavlar konusunda taşlar yerli yerine oturdu mu? Kesinlikle hayır. Peki unutuldu mu? Evet. Çünkü öyle yoğun bir gündem var ki, sınavların esamesi okunmuyor.

08-12-2017 13:00 - YAZARLAR

Sınavlar konusunda  taşlar yerli yerine oturdu mu? Kesinlikle hayır. Peki unutuldu mu? Evet. Çünkü öyle yoğun bir gündem var ki, sınavların esamesi okunmuyor. Ve bir kez daha gördük ki, ne eğitimin ne de çocuklarımızın önceliği var! Söylenenlerin hepsi lafta kalıyor. Öyle olmasa, böyle olur muydu?..

Lise ve üniversitelere giriş konusunda, daha birkaç hafta önce fırtınalar kopuyordu. En tepeden en aşağıya herkes onu konuşuyordu. Zınk diye kesildi.

Peki gerekli tüm düzeltmeler yapıldı, taşlar yerli yerine oturdu, hak yerini buldu da, o yüzden mi, tartışmalar sona erdi?

Hayır. Cevap bekleyen daha onlarca sorun var ama artık sınavlar kimsenin umurunda değil.

Konuşulacağı kadar konuşuldu, yeter artık noktasına gelindi…

İşte her şey bu kadar kolay,

Bakalım, eğitim ve sınavlar, bir daha, hangi konu ya da hangi sorunla gündeme gelecek?..

ABBAS GÜÇLÜ

HABERİ PAYLAŞMAK İSTER MİSİN?

BU HABERE YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ ?

:

:

YORUMUMU ONAYLA

Yazarlar

En Çok Okunanlar
Anket

MEB Yönetici Adayları sözlü mülakat komisyonları hakkaniyetli bir sınav gerçekleştirdiler mi ?


EVET
HAYIR

2011 Kamudan.com Asist Media Ahmet Hamdi Çicek - Adres selcuklar cad evren apt no 18/ daire3 Etiler Besiktas İstanbul Tel 0212 2886322
Tasarım ve Yazılım KARİP NETWORK
Sağlık Sitesi - Çalışan Sitesi - Yeni Projeler