ÖĞRETMENE ŞİDDETE KAMU DAVASI AÇILMALIDIR!SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN YÖNETMELİĞİNE YÜRÜTMEYİ DURDURMATÜRK MİLLETİNİN BAHAR BAYRAMI; YENİGÜN/ NEVRUZ KUTLU OLSUN..!MEB' İN 11 BİN DERSLİK AÇIĞI NASIL KAPANIR ?DEĞERLER, KİMLİK VE KİŞİLİKLER PARÇALANIRKENLİSEYE GEÇİŞ BİLMECESİ : BU YAZ SICAK GEÇECEKMİLLİ EĞİTİM ÇALIŞANLARI NEDEN ÇOK CEZA ALMAKTA?ÇANAKKALE ZAFERİ’NİN 103’ÜNCÜ YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUNGENEL BAŞKAN: “ AP’NİN KARARINI KINIYORUM”İŞSİZLİK,İŞSİZLİK,İŞSİZLİK !SAĞLIK ÇALIŞANLARI BU MÜJDECİLERE GEREKEN DERSİ VERMELİMÜFETTİŞLİK MÜLAKATINA MAHKEMEDEN DURDURMA1 DOKTORA 5635 HASTA DÜŞÜYORGENEL BAŞKAN: “NÖBET GÖREVİ İLE İLGİLİ 4 AYRI EYLEM KARARI ALDIK.”KYK’da GENÇLİK VE MEHMET AKİF

SINAVLAR UNUTULDU MU ?

Sınavlar konusunda taşlar yerli yerine oturdu mu? Kesinlikle hayır. Peki unutuldu mu? Evet. Çünkü öyle yoğun bir gündem var ki, sınavların esamesi okunmuyor.

08-12-2017 13:00 - YAZARLAR

Sınavlar konusunda  taşlar yerli yerine oturdu mu? Kesinlikle hayır. Peki unutuldu mu? Evet. Çünkü öyle yoğun bir gündem var ki, sınavların esamesi okunmuyor. Ve bir kez daha gördük ki, ne eğitimin ne de çocuklarımızın önceliği var! Söylenenlerin hepsi lafta kalıyor. Öyle olmasa, böyle olur muydu?..

Lise ve üniversitelere giriş konusunda, daha birkaç hafta önce fırtınalar kopuyordu. En tepeden en aşağıya herkes onu konuşuyordu. Zınk diye kesildi.

Peki gerekli tüm düzeltmeler yapıldı, taşlar yerli yerine oturdu, hak yerini buldu da, o yüzden mi, tartışmalar sona erdi?

Hayır. Cevap bekleyen daha onlarca sorun var ama artık sınavlar kimsenin umurunda değil.

Konuşulacağı kadar konuşuldu, yeter artık noktasına gelindi…

İşte her şey bu kadar kolay,

Bakalım, eğitim ve sınavlar, bir daha, hangi konu ya da hangi sorunla gündeme gelecek?..

ABBAS GÜÇLÜ

HABERİ PAYLAŞMAK İSTER MİSİN?

BU HABERE YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ ?

:

:

YORUMUMU ONAYLA
Yazarlar

En Çok Okunanlar
Anket

MEB Yönetici Adayları sözlü mülakat komisyonları hakkaniyetli bir sınav gerçekleştirdiler mi ?


EVET
HAYIR

2011 Kamudan.com Tasarım ve Yazılım KARİP NETWORK
Çalışan Sitesi - Yeni Projeler