70 YAŞINDA DÜMENE GEÇTİLERBİLİNÇLİ SU TÜKETİMİNİ ANLATTILAR BELEDİYEDEN 82 OKUL KANTİNİNE DENETİMMALTEPE’DE TİYATRO ZAMANIHALDUN DORMEN 65. SANAT YILINDA MALTEPE’DE SAHNE ALDI ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ TÜRKÜLERLE ANILDIEĞİTİM AMA NASIL BİR EĞİTİM ?ÖĞRETMENE ŞİDDETE KAMU DAVASI AÇILMALIDIR!SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN YÖNETMELİĞİNE YÜRÜTMEYİ DURDURMATÜRK MİLLETİNİN BAHAR BAYRAMI; YENİGÜN/ NEVRUZ KUTLU OLSUN..!MEB' İN 11 BİN DERSLİK AÇIĞI NASIL KAPANIR ?DEĞERLER, KİMLİK VE KİŞİLİKLER PARÇALANIRKENLİSEYE GEÇİŞ BİLMECESİ : BU YAZ SICAK GEÇECEKMİLLİ EĞİTİM ÇALIŞANLARI NEDEN ÇOK CEZA ALMAKTA?ÇANAKKALE ZAFERİ’NİN 103’ÜNCÜ YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

KONCUK'TAN VEDA KONUŞMASI

24-02-2018 07:04 - SENDİKA

1992 yılında Türk Eğitim Sen Adana kurucular kurulu üyesi, şube başkan yardımcısı, 1996-2005 yılları arasında Adana 1 Nolu Şube Başkanı, 2005 yılına kadar genel merkez denetleme kurulu üyesi, 2005-2008 yıllarında Genel sekreter, 2008 yılından bugüne kadar Genel Başkan olarak görev yaptım.

 

Her insanda olduğu üzere eksiklerim, kusurlarım olmuştur, ancak kamu çalışanlarını ve ülkemizi ilgilendiren her konuda sorumluluklarımı elimden geldiğince yerine getirdim.Geriye dönüp baktığımda hayatımın hiç bir döneminde Allah'ıma hamd olsun hiç bir zig zag, hiç bir kırık çizgim olmamıştır.Teşkilatım ve üyelerimizi mahçup edecek hiç bir hata yapmamak için azami gayret sarf ettim.Bilmeden yaptığım hatalarım varsa tüm dostlarım affetsinler.

 

Sendikacılığı, siyasi bir tartışma zeminine kaydırmamak, hakkını vermek, bize inanan, güvenen insanları hayal kırıklığına uğratmamak için bir atlama taşı olarak görmedim.Cesur ve ilkeli bir sendikal mücadeleyi hedefledim.Korkutmadım, korkmadım.İnsana insanca yaklaşmak temel anlayışım oldu.Kendisi ile barışık bir teşkilat oluşturmak için fedakarlığın şart olduğuna inandım.Ben demedim, biz olmanın ne büyük bir haz olduğuna inandım, ötelemedim, kucakladım, kin duymadım.

24-25 Şubat tarihlerinde Türk Eğitim Sen 6. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştireceğiz.10 yıldan fazla süredir Genel Başkanlığını şeref ve gururla yaptığım Türk Eğitim Sen'in genel başkanlığına son noktayı koyacağım.Bu genel kurulda çok sevdiğim, kardeşim Talip Geylan genel başkan adayımdır.Son derece bilgili ve sendikal birikiminin çok yüksek olduğunu yakınen bildiğim Talip Geylan'a kefilim.Talip kardeşimin bu mücadeleyi taçlandırarak, yükselteceğine inancım tamdır.

Genel Başkan adayı olmamamın dostlarımı üzdüğünü biliyorum.Bu mücadelede bana güvenen, desteklerini hiç esirgemeyen şube başkanlarıma, yönetim kurulu üyelerime, il ilçe temsilcilerime, cefakar üyelerime gönül dolusu teşekkür ediyorum.

En büyük üzüntüm, aday olmamama sevinecek Türk Eğitim Sen düşmanlarıdır.Onlara da şunu söylüyorum, hiç sevinmeyin, İsmail Koncuk nerede olursa olsun, bu teşkilat ve dostlarıyla hem fikren hem de bedenen bir ve beraber olacaktır.

Allah ömür verdiği sürece bilgi ve tecrübelerimi bu ülke ve milletimiz için farklı zeminlerde de olsa kullanmaya devam edeceğim. 

 Bu duygu ve düşüncelerle, tüm camiamıza saygı ve sevgilerimi sunuyor, hakkınızı helal etmenizi diliyorum. Kalbini kırdığım, üzdüğüm her kim varsa helallik istiyorum.Allah yar ve yardımcımız olsun, kimsenin şüphesi olmasın, hak ve hakkı tutup kaldırma mücadelemiz sürecektir.


HABERİ PAYLAŞMAK İSTER MİSİN?

BU HABERE YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ ?

:

:

YORUMUMU ONAYLA

Yazarlar

En Çok Okunanlar
Anket

MEB Yönetici Adayları sözlü mülakat komisyonları hakkaniyetli bir sınav gerçekleştirdiler mi ?


EVET
HAYIR

2011 Kamudan.com Tasarım ve Yazılım KARİP NETWORK
Çalışan Sitesi - Yeni Projeler