70 YAŞINDA DÜMENE GEÇTİLERBİLİNÇLİ SU TÜKETİMİNİ ANLATTILAR BELEDİYEDEN 82 OKUL KANTİNİNE DENETİMMALTEPE’DE TİYATRO ZAMANIHALDUN DORMEN 65. SANAT YILINDA MALTEPE’DE SAHNE ALDI ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ TÜRKÜLERLE ANILDIEĞİTİM AMA NASIL BİR EĞİTİM ?ÖĞRETMENE ŞİDDETE KAMU DAVASI AÇILMALIDIR!SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN YÖNETMELİĞİNE YÜRÜTMEYİ DURDURMATÜRK MİLLETİNİN BAHAR BAYRAMI; YENİGÜN/ NEVRUZ KUTLU OLSUN..!MEB' İN 11 BİN DERSLİK AÇIĞI NASIL KAPANIR ?DEĞERLER, KİMLİK VE KİŞİLİKLER PARÇALANIRKENLİSEYE GEÇİŞ BİLMECESİ : BU YAZ SICAK GEÇECEKMİLLİ EĞİTİM ÇALIŞANLARI NEDEN ÇOK CEZA ALMAKTA?ÇANAKKALE ZAFERİ’NİN 103’ÜNCÜ YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

İSMAİL KONCUK'UN ADAYLIKTAN ÇEKİLECEĞİ İDDİA EDİLİYOR

Türk Eğitim Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk'un hafta sonu yapılacak genel kurulda aday olmayacağı iddia ediliyor.

22-02-2018 14:53 - SENDİKA

Türkiye'nin en büyük ikinci eğitim sendikası olan Türk Eğitim-Sen'in genel kurulu bu hafta sonu yapılacak.Genel Başkan İsmail Koncuk'un aday olup olmayacağı merak konusuydu. Koncuk şube başkanlarıyla yaptığı toplantıda aday olmama yönünde görüş bildirdiği başkanların ısrarı üzerine süre istediği  belirtiliyor.

Sendika kulislerine göre Koncuk'un aday olmayacağı yerine başka bir ismi önereceği iddia ediliyor. Bu isim de Genel Teşkilatlanma sekreteri Tayip Geylan olduğu öne sürülüyor. 
 
ÜNAL ÖZDEMİR DE ADAYLIĞINI AÇIKLADI 
 
Karabük Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Coğrafya bölümünde öğretim görevlisi olan Prof. Dr. Ünal Özdemir, Türk Eğitim Sen genel başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

HABERİ PAYLAŞMAK İSTER MİSİN?

BU HABERE YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ ?

:

:

YORUMUMU ONAYLA


YORUMLAR
Sami Kurt ~ 4 hafta önce
Sayın Goncuk\'un adaylıktan çekilme sebebini biri bana açıklasın.Sağlık, torunlarımı özledim,memleketi burnumda tütüyor gibi havadan sudan sebepler hükümsüzdür.
Omer hoca ~ 4 hafta önce
Koncuk giderse binlercemiz istifa eder
Ordu ~ 4 hafta önce
Koncuk el çektirilirse teşkilat çok büyük kayıp yaşar benden uyarması.
Burak Candaş ~ 4 hafta önce
İsmail Koncuk harici hepsi hükümsüzdürYazarlar

En Çok Okunanlar
Anket

MEB Yönetici Adayları sözlü mülakat komisyonları hakkaniyetli bir sınav gerçekleştirdiler mi ?


EVET
HAYIR

2011 Kamudan.com Tasarım ve Yazılım KARİP NETWORK
Çalışan Sitesi - Yeni Projeler